Unban Cerere

Locked
User avatar
forfun002
Posts: 1
Joined: 10 Jun 2020, 20:47

Salut, am gresit si-acum regret de s-ar putea as vrea sa-ndrept raul facut pe nedrept.

Imi cer scuze pentru comportamentul meu de badaran , am gresit si doresc o alta sansa.

Am vrut sa imi iau viata in seara respectiva , am dat toate itemele unor playeri incepatori si am injurat un membru al staff-ului pentru a inchide acest capitol din viata mea, luand ban.Planul era simplu , sa beau 2 sticle de jack sau cat pot din ele si dupa sa ma pun intr-o cada plina cu apa cat timp imi pierd constiinta de la intoxicatia cu alcool. insa am trecut peste acea perioada, prin surprinderea mea ,si acum sunt bine si doresc sa reincep sa ma joc metin2Rodnia, deoarece ma face fericit si ma distrez facand acest lucru.

Momentan ma joc pe un mac care se incinge foarte rau, printr-o masina virtuala ce ma lasa sa joc jocuri windows pe mac, cu un ventilator de camera pe o masa si cu mac-ul pe el, imbracat in geaca sa nu ma traga curentul de la ventilator, aici m-a adus dorinta de a juca metin2Rodnia

Cam atat am avut de zis, sper sa iau unban si sa ma pot juca pe noul server, am si un plan bine pus la punct pentru a evolua rapid, o sa raman nivel 78 in mapa rodnia deoarece am vazut ca atunci am cel mai bun drop la litere, fac litere si le vand pe shop si cand nu mai am loc pe shop fac alte caractere pe schimba caracter si pun shop cu litere si pe ele , astfel avand acces la 500sloturi de shop in loc de 100. :D :D

Multumesc pentru ca a-ti facut acest server, primul server din ultimii ani ce m-a facut sa fiu asa de atasat de el si sa-mi doresc asa de mult sa ma joc pe el, o treaba incredibil de buna a-ti facut !! 8-)
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 314
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Ticketele se fac pe site, nici nu ai specificat ce nume ai pe joc. Dar banurile permanente raman PERMANENTE.
T/C
Locked